poniedziałek, 6 listopada 2017

Konferencje i szkolenia biznesowe w Kołobrzegu

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na zorganizowanie konferencji, szkolenia dla pracowników lub spotkania biznesowego. Większość z nas już wróciła z wakacji i ostatnie miesiące roku przeznaczyła na wzmożoną pracę w firmie oraz wyjazdy służbowe. Organizacja tego typu przedsięwzięcia to nie lada wyzwanie. W przypadku kilkudniowych konferencji czy szkoleń organizator musi zapewnić uczestnikom zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, a także szereg atrakcji w czasie wolnym.

konferencje Kołobrzeg


Wyzwanie nr 1 – wybór miejsca

Od wyboru odpowiedniego miejsca na konferencję branżową, szkolenie czy sympozjum zależeć będzie nie tylko wygoda i komfort uczestników, ale w dalszej perspektywie także sukces danego przedsięwzięcia. Jakie aspekty warto wziąć pod uwagę? Przede wszystkim atrakcyjność danej lokalizacji. Piękna sceneria, dostęp do zabytków, dobrze rozwinięta infrastruktura oraz możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem będzie niewątpliwą zaletą każdego wyjazdu służbowego. To wszystko i wiele więcej znaleźć można w Kołobrzegu, który jest coraz częściej wybierany przez organizatorów wszelkiego rodzaju szkoleń pracowniczych, wyjazdów integracyjnych, konferencji branżowych i naukowych.

Konferencja w hotelu New Skanpol
Nadmorskie położenie hotelu, a jednocześnie bliska odległość od dworca kolejowego i autobusowego oraz ścisłego centrum Kołobrzegu to ogromny atut, jeśli chodzi o organizację konferencji czy szkolenia. Co więcej, „Perła Bałtyku” w odróżnieniu od innych polskich miast o charakterze stricte biznesowym, słynie z czystego powietrza, dużej ilości parków oraz obszarów zalesionych.

Dlaczego warto wybrać hotel New Skanpol na konferencję?


 • oferujemy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą nawet 160-200 osób
 • komfortowe pokoje dla gości
 • stałe łącze internetowe wi-fi
 • możliwość dostosowania ustawienia sali konferencyjnej do indywidualnych potrzeb organizatora
 • rozbudowana baza gastronomiczna
 • wypożyczalnia samochodów
 • bezpłatne skrytki sejfowe
 • dostęp do Aqua Center i strefy Wellness
 • zaledwie 800 m do plaży.

A w wolnym czasie...

 • warto skorzystać z różnorodnej oferty miasta. Na szczególną uwagę zasługują unikalne zabytki, takie jak Ratusz, Latarnia morska, Bazylika Konkatedralna, Pomnik Zaślubin Polski z Morzem czy Pałac rodziny Brunszwickich.
 • każdego miesiąca w kołobrzeskich instytucjach kultury odbywają się koncerty, wernisaże oraz ciekawe eventy, które urozmaicą pobyt biznesowy nad morzem. Warto zatem sprawdzić kalendarium imprez w Kołobrzegu: http://www.kolobrzeg.pl/kalendarz-imprez.

Natomiast w każdy weekend zapraszamy gości hotelowych do Night Club Disco Underground: http://newskanpol.pl/oferta-lokalna/night-club-disco-underground!-104-42

Więcej szczegółów dotyczących rezerwacji pobytu biznesowego w hotelu New Skanpol znajdą Państwo na http://newskanpol.pl/konferencje/centrum-konferencyjne. Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz