piątek, 8 września 2017

Jesienny relaks w hotelu New Skanpol

Wakacje już za nami, co nie oznacza, że nie możemy zafundować sobie dodatkowych kilku dni wolnych od pracy. Plaża o tej porze roku powoli pustoszeje, co dla niektórych jest wystarczającą zachętą do wypoczynku nad Bałtykiem. Piękne krajobrazy, bliskość natury i intymna atmosfera tego miejsca pozwolą wypocząć w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku. Pakiety pobytowe w hotelu New Skanpol


Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą hotelu New Skanpol. Oferujemy atrakcyjne pakiety weekendowe, a w nich:
  • 2 noclegi w komfortowych pokojach
  • wyśmienite śniadania
  • słodkie popołudnie: kawa lub herbata + ciastko
  • możliwość nielimitowanego korzystania z Aqua Center (basen, sauna, jacuzzi, łaźnia parowa)
  • dostęp do odnowionej salki fitness
  • bilard i tenis stołowy
  • weekendowe disco w klubie UNDERGROUND 
  • bezpłatny dostęp do Internetu

Oferta obowiązuje od 1. września br. do 31. marca 2018 r. Uwaga: oferta dostępna jest nie tylko w weekendy! Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Wakacje po wakacjach? Czemu nie!

Od 1. października  br. zapraszamy całe rodziny na tygodniowy urlop nad Bałtykiem. Niepowtarzalny klimat kołobrzeskiego kurortu przyciąga turystów jak magnes niezależnie od pory roku. Intrygujące zabytki, piękne parki i bliskość przyrody, to niewątpliwe atuty tego miasta i okolic.

W pakiecie „Tydzień nad morzem” otrzymują Państwo 7 noclegów z wyżywieniem, dostęp do Aqua Center, salki fitness i wiele innych atrakcji. Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

Atrakcje na lądzie i nie tylko

Bez względu na porę roku, nad morzem nie można się nudzić. Przez cały rok swe podwoje otwiera przed nami Park Rozrywki w Zieleniewie, gdzie można poczuć atmosferę prawdziwego Dzikiego Zachodu. We wrześniu i październiku zachęcamy również do wybrania się w niezapomniany rejs na Bornholm z Kołobrzeską Żeglugą Pasażerską.

Wypoczywając w Kołobrzegu warto zapoznać się z ofertą tutejszych instytucji kultury. Już 15. września br. w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się wernisaż wystawy Józefa Panfila „Malarstwo”, którą będzie można oglądać do końca października. Natomiast 15. i 16. września w Regionalnym Centrum Kultury będą miały miejsce V Kołobrzeskie Senioralia. Przez cały rok można odwiedzać wyjątkowe Muzeum 6D „Maszoperia”, a także kołobrzeskie Muzeum Oręża Polskiego, w tym Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku, Skansen Morski czy Muzeum Miasta Kołobrzeg (Pałac Braunschweigów).

Serdecznie zapraszamy do Kołobrzegu!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz