wtorek, 21 kwietnia 2015

Wyjątkowa majówka w Kołobrzegu

Weekend majowy rozpoczynamy w tym roku już 29.04 i trwać on będzie do 03.05. Nasz hotel przygotował z tej okazji zupełnie nową ofertę dla wszystkich, którzy chcą powitać maj nad morzem:


Dla wszystkich chętnych udostępniamy już nowo wybudowany kompleks Aqua Center, który dodatkowo umili czas spędzony w naszym hotelu. A to wciąż nie wszystko!

Pierwszy weekend maja w Kołobrzegu obfitować będzie także w atrakcje na świeżym powietrzu. 02.05.2015 to dzień sportu. O godzinie 9:00 rozpocznie się ParkRun Kołobrzeg, a w godzinę później wystartuje trzeci już kołobrzeski maraton.

Miłośnicy spacerów brzegiem morza też nie będą zawiedzeni - na ostatnie dni kwietnia i na 01.05. synoptycy przewidują piękną pogodę. Niestety ostatnie dwa dni majówki mogą przynieść ochłodzenie i opady deszczu, ale wówczas skorzystać można z innych atrakcji miasta. Ci, którzy nie są fanami zwiedzania zabytków, też znajdą coś dla siebie. Nasza dyskoteka Underground to świetny sposób na spędzenie wieczoru, a kompleks Aqua Center w New Skanpol - na relaks i ucieczkę od codziennych obowiązków.

Zapraszamy zatem do nas i przypominamy - oferta specjalna obejmuje aż 5 dni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz