wtorek, 24 lutego 2015

New Skanpol w marcu to moc atrakcji!

Marzec tuż tuż, warto więc zapoznać się z ofertą hotelu New Skanpol na ten miesiąc. A jedno jest pewne - będzie się działo!


W Dniu Kobiet, 8-ego marca, nasze Wellness Center będzie do dyspozycji wszystkich Pań zainteresowanych zabiegami kosmetycznymi. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy pakiet, na który składa się:
  • masaż twarzy z ampułką witaminową lub manicure 
  • masaż klasyczny kręgosłupa z dodatkiem olejku aromatycznego

Cena tego pakietu z rabatem to 60 zł.

Dla wszystkich Pań na dodatkowe zabiegi przewidzieliśmy 20% rabatu.

Dzień Kobiet Kołobrzeg 2015

Również nasza dyskoteka, Club Underground, tego wieczoru należeć będzie wyłącznie do Pań! Początek zabawy to godzina 21:00 a w programie same atrakcje! Wszystkie Panie przez całą noc będą miały możliwość delektowania się winem musującym (zupełnie za darmo!). Te zaś, które będą miały szczęście w losowaniu, otrzymają vouchery na manicure, pedicure lub masaż lub vouchery na bezpłatny kurs radio taxi Radmor. 

Barmani i DJ będą do dyspozycji Pań przez cały wieczór i zrobią wszystko, by zapewnić im jak najlepszą zabawę!

Ale i przez pozostałe, marcowe weekendy, wiele będzie się działo w naszym Clubie! W piątki wszyscy wchodzą za darmo! W soboty wstęp dla Pań za darmo, dla Panów - za 10 zł.To jednak nie koniec atrakcji - w terminie 20-22.03 uczestniczymy w akcji Kołobrzeg za 50%, co
oznacza że w tych dniach w naszej restauracji Skandynawia oraz Night Clubie Underground mamy rabat 50% na ceny z karty. Rabat nie dotyczy jedynie wyrobów tytoniowych.

Zatem nie ma się nad czym zastanawiać - tegoroczny marzec naprawdę warto spędzić w Kołobrzegu! Rezerwacje przyjmujemy pod adresem http://newskanpol.pl/rezerwacje. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz