środa, 28 stycznia 2015

W New Skanpolu nigdy nie jest nudno!

Bez względu na porę roku dbamy o to, by nasi Goście nie tylko wypoczęli w kołobrzeskim hotelu New Skanpol, ale także by mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji, promocji i zniżek.

rodzina w Kołobrzegu zimą


Z tego względu regularnie przygotowujemy oferty, które powinny spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania! Przykłady?

  • Zimowy Wypoczynek - oferta, która pozwala za cenę 2 dób otrzymać 3, a w cenie 5 aż 7!
  • Wellness Center - zabiegi kosmetyczne, relaksujące, odprężające i odmładzające. Wystarczy kliknąć na powyższy link, by dowiedzieć się więcej.
  • Disco Underground - dla miłośników nocnych szaleństw, zwłaszcza w karnawale, nasza dyskoteka przygotowuje interesujące imprezy, na których po prostu trzeba się pojawić! W karnawałowej promocji m. in. "Wściekłe Psy" - trzy w cenie jednego! A dla wszystkich Pań - gratisowy Welcome Drink!
Przypominamy też, że nasz obiekt wciąż jest udoskonalany, a to oznacza, że już wkrótce czekać będzie na Państwa wiele kolejnych niespodzianek - basen, SPA i zupełnie nowy design rekreacyjnej część hotelu.

Warto zatem skorzystać z rozpoczynających się właśnie ferii zimowych, i wybrać się wraz z dziećmi do Kołobrzegu. Świetna zabawa da całej rodziny, to nasza specjalność! Przypominamy też o możliwości zabrania ze sobą do hotelu pupila (kot, mały pies) po uprzednim zgłoszeniu tej chęci w recepcji. Czeka na Państwa prawdziwa przygoda w samym środku zimy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz