poniedziałek, 23 czerwca 2014

Dlaczego warto wybrać Kołobrzeg na urlop?

Często słyszy się narzekania, że nasz rodzimy Bałtyk jest zimny, a pogoda nad polskim morzem - wyjątkowo kapryśna. Z tego względu wiele osób wybiera na wakacje czy urlop kurorty zagraniczne, które mają zagwarantować im to, czego Bałtyk ponoć nie może. Czy słusznie?

Mikroklimat Kołobrzegu

Nasze wybrzeże rzeczywiście nie daje stuprocentowej gwarancji na piękną pogodę (ale powiedzmy sobie szczerze: o 100% pewności że na niebie nie zobaczymy ani jednej chmurki, rzeczywiście jest trudno, bez względu na lokalizację - pogorszenie pogody, ochłodzenie i porywisty wiatr mogą uprzykrzyć wypoczynek wszędzie). Kołobrzeg ma jednak tę specyficzną cechę, że przez zdecydowaną większość okresu letniego panują w nim warunki idealne dla miłośników słońca i plaży. Co więcej - tańsze niż za granicą dodatkowe atrakcje, również powinny zachwycić (i praktyka pokazuje, że zachwycają!) turystów wybierających właśnie tę miejscowość. Urlop w Kołobrzegu nie musi przecież ograniczać się do opalania - warto skorzystać z dobroczynnego wpływu jodu, spacerów po plaży czy rozlicznych propozycji aktywnego wypoczynku (więcej na ten temat w naszym wpisie o sporcie nad morzem, do znalezienia tutaj).

plaża Kołobrzeg
W Kołobrzegu też się można świetnie bawić, zwłaszcza z przyjaciółmi czy rodziną :)

Obce chwalicie, swego nie znacie

Przed podjęciem decyzji o wyprawie w dalsze rejony świata, warto dać szansę Kołobrzegowi. Miasto w ciągu ostatnich lat zdecydowanie wypiękniało, a liczba organizowanych w nim imprez imponująco wzrosła. Kołobrzeg stał się miejscem atrakcyjnym dla osób w każdym wieku i o różnych preferencjach związanych ze spędzaniem wolnego czasu. Zabytki, imprezy sportowe, kluby z prawdziwego zdarzenia (choćby Disco Underground), koncerty - to wszystko sprawia, że miasto kwitnie życiem całą dobę i pozwala turystom przebierać w oferowanych im rozrywkach.

A słońce?

W czasie letnim temperatury w Kołobrzegu utrzymują się w okolicach 25 stopni Celsjusza, są zatem optymalne i do aktywnego wypoczynku, jak i do relaksu na plaży. Dni deszczowe zdarzają się sporadycznie, a jeśli nawet na taki trafimy, rozgrzać możemy się w Centrum Wellness hotelu New Skanpol. Masaże, zabiegi odprężające i upiększające sprawią, że na chwilowe załamanie pogody nie zwrócimy uwagi. Ale żeby się o tym przekonać, trzeba najpierw do Kołobrzegu przyjechać - serdecznie zachęcamy zatem do skonfrontowania naszych słów z rzeczywistością :)

Więcej informacji oraz możliwość dokonania rezerwacji znajdą Państwo pod numerem telefonu: 
94 352 82 11. Miejsce w naszym hotelu można również zarezerwować wysyłając e-mail na adres: rezerwacja@newskanpol.pl. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz