poniedziałek, 17 marca 2014

Już dziś zaplanuj konferencję w hotelu New Skanpol nad Bałtykiem!

Jak połączyć firmową konferencję z wypoczynkiem i wyśmienitą zabawą w pięknej scenerii polskiego morza? Wystarczy skorzystać z oferty centrum konferencyjnego hotelu New Skanpol! Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny pakiet, który zawiera:

  • 1x nocleg ze śniadaniem
  • 1x obiad 2-daniowy (woda, sok)
  • 1x kolacja (bufet, lub 3-daniowa serwowana)
  • 2x przerwa kawowa
  • wynajem sali konferencyjnej 
  • parking strzeżony
  • 10% rabatu na zabiegi wellness.

sala konferencyjna Kołobrzeg
Jedna z sal konferencyjnych naszego hotelu (zobacz więcej)

Dzięki doskonałemu usytuowaniu hotelu w samym sercu Kołobrzegu z łatwością połączymy szkolenie, konferencję czy spotkanie biznesowe z relaksem i rozrywką. Zarówno nasze propozycje spędzenia wolnego czasu, jak i oferta lokalna miasta sprawią, że nikt nie będzie się nudził!

Konferencja w hotelu nad morzem, czyli jak pogodzić pracę z przyjemnością

W trakcie pobytu w hotelu New Skanpol nasi Goście mogą skosztować specjałów polsko-skandynawskiej kuchni bogatej w ryby i owoce morza. Nie zabraknie również dań wegetariańskich. Wielbicieli słodkości zapraszamy do hotelowej kawiarni, gdzie można spróbować wyśmienitych wyrobów cukierniczych przygotowywanych według tradycyjnych receptur. Natomiast w drink barze Jensen będzie czekać na Państwa bogata karta mocniejszych trunków.

Pełne odprężenie gwarantuje Night Club Disco Underground, czyli dwie klimatyzowane sale gotowe na przyjęcie 150 osób, wykwalifikowana ekipa barmańska oraz grono fantastycznych DJ-ów (Goście hotelu New Skanpol – wstęp bezpłatny).

Korzystając z oferty centrum konferencyjnego otrzymają Państwo rabat na zabiegi w Wellness Center. Szczególnie polecamy aromatyczny masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, ekskluzywny zabieg Hot Chocolate, a także okłady z borowiny na całe ciało zmniejszające wszelkie dolegliwości bólowe. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych opcji:

  • bezpłatny dostęp do sali fitness
  • bilard
  • tenis stołowy.


U nas każdy z Gości znajdzie coś dla siebie. Państwa pobyt urozmaicą koncerty cenionych artystów, premiery teatralne, wernisaże i wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej oraz w Muzeum Oręża Polskiego. Pamiętajmy również o tym, że „Perła Bałtyku” to centrum uzdrowiskowe położone w sąsiedztwie lasów i parków. Owa bliskość z naturą będzie wytchnieniem dla każdego, kto szuka wyciszenia po męczącym dniu pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz