poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Orientalny masaż świecą

Wiosna w tym roku wyjątkowo zwleka z przyjściem i naładowaniem nas pozytywną energią, ale na szczęście w Wellness Center hotelu New Skanpol mamy swoje sposoby na poprawę nastroju naszych Gości. Jednym z zabiegów, który wyjątkowo pozytywnie wpływa zarówno na ciało, jak i duszę, jest Orientalny Masaż Świecą.


Zabieg ten to swoisty rytuał - topniejąca świeca przemienia się olejek, który obmywa i nawilża ciało. Naturalne składniki, takie jak wosk pszczeli, masło shea oraz olejki sojowe i jojoba sprawiają, że skóra po masażu jest jedwabiście gładka i optymalnie nawilżona. Zabieg ułatwia też walkę z rozstępami i cellulitem, ale to nie jego jedyna zaleta.


Masaż pozytywnie wpływa też na samopoczucie. Delikatne zapachy olejków ułatwiają odprężenie, a napięte mięśnie pod wpływem ciepła olejku ze świecy - rozluźniają się. Zabieg ten zalecany jest zatem nie tylko osobom, które chcą poprawić kondycję i wygląd swojej skóry, ale które też spragnione są odpoczynku i głębokiego relaksu.

Co warto wiedzieć?

Zabieg trwa zwykle 45 minut, jednak w naszym SPA, trwa on 50 minut lub 80 (w zależności od życzenia Klienta). Należy też podkreślić, że masaż świecą jest wyjątkowo bezpieczny, jednak nie powinny poddawać się mu osoby z chorobą nowotworową, cierpiące na ostre stany zapalne czy też zmagające się aktualnie z przeziębieniem (zwłaszcza, gdy przebiega ono z wysoką gorączką).

Wskazany jest natomiast dla tych wszystkich, którzy chcą zniwelować uczucie stresu i zmęczenia, cierpią z uwagi na napięcia mięśniowe lub po prostu chcą poprawić wygląd swojej skóry i zredukować rozstępy bądź cellulit.

Więcej informacji na temat zabiegu uzyskają Państwo pod numerem telefonu 94 3528211.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz