czwartek, 18 kwietnia 2013

Majówka nad morzem - to jest to!

To już pewne - zawitała do nas wiosna. Temperatura wzrosła, słońce wyjrzało zza chmur, a wielomiesięczna zima wreszcie dała za wygraną. W dodatku zbliża się tzw. długi weekend majowy i aż szkoda byłoby go nie wykorzystać. Wystarczy wziąć bowiem 3 dni urlopu, by cieszyć się wolnym czasem przez blisko półtora tygodnia!Co zrobić z czasem wolnym? 

Można oczywiście przespać go w domu lub spędzić przed telewizorem, ale taki "wypoczynek" wcale nie zregeneruje sił. Zdecydowanie lepiej postawić na aktywność, a taką gwarantuje wyprawa nad polskie morze - a konkretnie do hotelu New Skanpol w Kołobrzegu ;)

Dla wszystkich, którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza, nabrać do płuc jodu i cieszyć się słoneczną plażą, opracowaliśmy pakiety, które pozwolą w atrakcyjnych cenach spędzić ten wolny od pracy czas. A wypoczynek, zwłaszcza po tak długiej zimie, która skutecznie pozbawiła energii wielu z nas, jest priorytetem. Naładowanie wewnętrznych akumulatorów pozwoli w dużo lepszym humorze wrócić do obowiązków po długim weekendzie, a jednocześnie myśleć już o urlopie w lipcu bądź sierpniu. Do Kołobrzegu bowiem wraca się chętnie o czym przekonali się liczni, regularnie odwiedzający nasz hotel Goście.

Co zatem należy zrobić?

Ustalić z szefem lub szefową wzięcie 3 dni wolnego, skontaktowanie się z hotelem New Skanpol i ustalić szczegóły pobytu.

Czy to wszystko? Jasne, że nie! Już na miejscu można bowiem dodatkowo wybrać dla siebie atrakcyjne zabiegi w Wellness Center (dla "majówkowiczów" przewidziane są rabaty), spędzić wieczór taneczny przy muzyce na żywo lub odwiedzić naszą dyskotekę Underground.


Pozytywnych wrażeń z całą pewnością nie zabraknie, a za to z Kołobrzegu wyjadą Państwo wypoczęci, zrelaksowani i szczęśliwi - a czy w życiu liczy się coś bardziej niż poczucie szczęścia? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz