piątek, 15 marca 2013

Kriolipoliza - rewolucyjny zabieg

Medycyna od dawna zmaga się z problemem otyłości, a tymczasem z roku na rok (pomimo rosnącej świadomości społeczeństwa) osób z cierpiących na tę przypadłość - przybywa. Jak dotąd nie odkryto żadnej "tabletki cud", która raz na zawsze rozwiązałaby kwestie związane z epidemią nadwagi. Pozostają zatem bardziej lub mniej tradycyjne metody odchudzania, ale i one nie zawsze się sprawdzają - niektóre osoby, pomimo uprawiania sportu i pilnowania diety, wciąż cierpią z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Takim osobom z pomocą przyjść może stosunkowo nowa metoda, jaką jest kriolipoliza.

                                                                       źródło: marieclaire.com via Natasha on Pinterest


Na czym polega zabieg?


Jest to zabieg nieinwazyjny (w przeciwieństwie do np. chirurgicznego zmniejszania żołądka), polegający na ochładzaniu wybranych fragmentów ciała za pomocą specjalnego urządzenia. Co ważne, kriolipoliza powoduje uszkodzenie wyłącznie komórek tłuszczowych, nie jest zatem groźna dla skóry, mięśni czy nerwów. Zamrożone komórki obumierają i są stopniowo wydalane z organizmu.

Zabieg nie jest też zbyt obciążający dla organizmu - trwa około godziny i wywoływać może jedynie lekki dyskomfort związany z uczuciem chłodu. Nie jest bolesny.

Metoda dla wszystkich?

Kriolipoliza sprawdzi się głównie w przypadku tych osób, które mają odłożony nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała. Pomoże w pozbyciu się "boczków", zmniejszy obwód bioder i brzucha, ułatwi pozbycie się tłuszczyku z ud i ramion. Nie jest jednak metodą, którą stosować mogą bez umiaru wszyscy. W razie wątpliwości czy kwalifikujemy się do zabiegu, najlepiej skonsultować się z przeprowadzającymi go specjalistami.

Efekty

Na nie trzeba poczekać, nie są bowiem widoczne natychmiast po zabiegu. Jednak już po kilku tygodniach od jego przeprowadzenia, wyraźnie widać ubytek tkanki tłuszczowej, który może sięgać nawet 45%! Warto zatem uzbroić się w cierpliwość.

Schudnij nad morzem!

Kriolipolizie poddać się można w kołobrzeskim Wellness Center w hotelu New Skanpol. To jedyne miejsce w Kołobrzegu, które oferuje ten zabieg. Warto zatem zastanowić się nad połączeniem relaksu, wdychania dobroczynnego jodu z jednoczesnym pozbyciem się nadmiaru nieestetycznych "fałdek"? Zważywszy czas oczekiwania na pełne efekty zabiegu (około 1,5 miesiąca) to idealny moment na poddanie się kriolipolizie, która pozwoli na przywitanie lata z zupełnie nową sylwetką!

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie hotelu New Skanpol i pod numerem telefonu
94 7112921 lub 601 668 260.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz