wtorek, 5 marca 2013

Czy warto wybrać się nad morze wiosną?

Wybór Kołobrzegu jako miejsca na spędzenie kilku wiosennych dni (a może nawet całych świąt Wielkiej Nocy) to strzał w dziesiątkę. Bałtyk o tej porze roku jest oczywiście zimny i prawdopodobieństwo zażycia morskiej kąpieli jest znikome, ale za to na tych, którzy właśnie wiosną zawitają nad polskie morze, czeka wiele innych atrakcji.


Pierwszą z zalet wypoczynku nad Bałtykiem wiosną, jest nieprawdopodobny wręcz... spokój. Ci, którzy nie są fanami zatłoczonych latem plaż, pokochają Kołobrzeg o tej porze roku. Właśnie teraz można tu odpocząć, urządzić sobie pierwszy w roku piknik, usiąść na leżaku z książką w ręku, albo po prostu wdychać drogocenny dla zdrowia jod i cieszyć się morską bryzą.

Niewątpliwym plusem wiosennych wypraw nad morze, jest też możliwość zaoszczędzenia całkiem dużej kwoty. Ceny, które w sezonie letnim zawsze są ustawione na najwyższym pułapie, wiosną są jak najbardziej do zaakceptowania - nawet dla rodzin z kilkorgiem dzieci. Również odnowa biologiczna czy pakiety salonów SPA (np. Welness Center Hotelu New Skanpol) są oferowane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie sposób oprzeć się takiej propozycji!


                                                                              Source: imgfave.com via Rachel on Pinterest


Miłośnicy aktywnego wypoczynku i nocnego życia, również wiosną znajdą w Kołobrzegu coś dla siebie. Niższe ceny wstępu na dyskoteki, możliwość swobodnej zabawy i brak obaw o to, że restauracja czy klub będą zatłoczone.

Zatem bez względu na to, czy kierować się będą Państwo myślą o spokojnym wypoczynku i relaksie, czy też będą brać Państwo pod uwagę możliwość skorzystania z naprawdę atrakcyjnych ofert cenowych, nie ma żadnych wątpliwości: spędzenie choć kilku dni nad morzem wiosną jest zdecydowanie warte podróży i wzięcia nawet dłuższego urlopu. To świetne rozwiązanie zarówno dla całych rodzin, jak i dla par czy też grupy znajomych.

Pozostaje nam zatem życzyć szerokiej drogi i... do zobaczenia w Kołobrzegu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz